PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

ŘASA NA ŘASU

Metoda, při které se na jednu vlastní řasu aplikuje jedna řasa syntetická. Pracuji s kašmírovými řasami. Velmi přirozený vzhled připomínající řasenku.

Prodlužování řas Kroměříž
Prodlužování řas - Hollywoodský objem Kroměříž

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

HOLLYWOODSKÝ OBJEM

Metoda, při které se na jednu vlastní řasu aplikuje vějíř vyrobený s několika nano-řas. Touto metodou lze opravdu vytvořit krásný, hustý a zároveň přirozený a dlouhotrvající vzhled (dramatický efekt ale i nature efekt) vašich řas.

Je nutné počítat se zakoupením pěny (šampónu) pro domácí hygienu prodloužených řas. Cena této pěny u mně ve studiu je 500kč. Toto řešíme na prvním doplnění, ne při první aplikaci (u té čekáme, zda klientka například nemá alergii, nebo jí řasy nebudou vyhovovat) a tudíž by koupě pěny byla zbytečná.

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

MOJE DOPORUČENÍ

Často se mě klientky ptají, která z metod je lepší a kterou doporučuji. Já sama nosím Hollywoodský objem a tedy rozhodně doporučuji ten. Řasa na řasu má tendence kroutit se a vypadávat daleko rychleji, než je tomu u objemu. Objem se neprokrucuje, neboť se vějíře vzájemně fixují. Obava klientky z toho, že je objem nepřirozený tak zvaný „kartáč“ je naprosto zbytečná. I objem lze aplikovat tak, aby vypadal velice přirozeně a vkusně. Naopak po delší době objem vypadá daleko přirozeněji, než je tomu u řasy na řasu, která propadává a v průběhu nošení dělá mezery v řasové línii.