O mně

Moje jméno je Michaela Krůtová Jandová, své práce si nesmírně vážím, neboť ne vždy jsem dělala to, co mě baví a naplňuje. Proto jí dělám na plno a moc si cením každou svojí klientku, která ke mně do studia příjde. Protože právě díky Vám, klientkám, mohu pracovat jako profesionál v této činnosti – v oboru krásy, která mě tolik zajímá. 

Ano, je to právě ženská krása, ta přirozená a čistá, která mě inspiruje, neboť každá žena má své rysy a ty já svojí prací dokážu podtrhnout, zarámovat, nechat vystoupit. Celá moje práce spočívá v tom klientku ,,zvýraznit“, nikoli změnit. Přirozeně, dlouhodobě tak, aby každodenní líčení bylo už jen malou starostí ve formě například makeupu a tvářenky.

Přeji si pro své klientky ty nejlepší služby, proto se pravidelně školím ve vyhlášených školících centrech. V poslední době jsou mojí srdcovou záležitostí dvě taková centra. Jedno na permanentní make-up a druhé na prodlužování řas:

    • PERFECT ACADEMY pod vedením Lucie Kunzové, která je mistrem v oboru permanentního make-upu, zejména pak velký odborník na microblading
    • VIOLET LASHES Ekatariny Kimlové, která je velkou kapacitou a zároveň ikonou řasového světa. Pod jejím vedením jsem absolvovala například vyhlášený HOLLYWOODSKÝ OBJEM a spoustu dalších školení. Tato firma zároveň nabízí kvalitní řasové produkty, se kterými se v mém studiu setkáte, protože právě s nimi pracuji.

Průběžné vzdělávání je v mém oboru nutností, toho jsem si dobře vědoma a i proto svoji práci tolik zbožňuji.

Těším se na každou svoji klientku, tak neváhejte a poznejte prostředí mého studia a kouzlo mojí práce.

Kontakt

774 692 319

mija-studio@seznam.cz

MIJA Estetické studio

MIJA_Esteticke_studio

Komenského náměstí 435, Kroměříž 76701

© Copyright MIJA Estetické studio 2023.
Všechna práva vyhrazena.