PERMANENTNÍ MAKE UP

Pudrové obočí

POWDER BROWS

Přístrojové stínování obočí. Variabilní technika, při které lze docílit jemný stín v obočí ale i výrazné stínování s „ombré“ efektem. Vhodné pro všechny typy pleti. Vhodný i v případě staršího permanetního make-upu po konzultaci. Řeší i absolutní absenci chloupků, asymetrii a jizvy.

Korekce do 3 měsíců: 1 000 Kč

Permanentní make up obočí - pudrové obočí, powder brows
Permanentní make up obočí - compact cover

Permanentní make up

COVER COMPACT

Předělání starého permanentního make upu obočí z jiných salonů. Před tímto zákrokem je nutní objednat se na konzultaci, abychom zvážili, zda by nebylo lepší permanentní make up odstranit.

Korekce do 3 měsíců: 1 000 Kč
(je potřeba počítat s tím, že korekce mohou být i dvě).

Permanentní make up RTŮ

AQUARELL LIPS

Tetování rtů s jemnou kontůrou (v případě asymetrie a užších rtů) či bez kontury, jemné kolorování s pudrovou texturou, (je vhodné pro plné rty, které si klientka přeje oživit) jemným stínem. Efekt barevného balzámu. Pokud se udělá korekce, efekt už je spíše jako rtěnka.

Korekce se provádí po 3 měsících kvůli usazení pigmentu (barvy): 1 500 Kč.

Lze ve studiu zakoupit i domácí péči, která obsahuje peeling a balzám pro dokonalou hydrataci a péči před aplikací. Čím lépe jsou rty hydratované a opečované, tím lépe chytá barva. Tato péče je potřeba vyzvednout nejpozději týden před aplikací a stojí 160kč. Stejnou službu udělá i jakkýkoliv jemný peeling, který máte doma.

Permanentní make up - meziřasová linka

Permanentní make up OČNÍCH LINEK

MEZIŘASOVÁ LINKA

Jemná, přirozená linie podél řas. Linka nevychází mimo linií oka ale končí poslední řasou. Vhodné pro spadlá víčka.

Korekce: 1 000 Kč
(ne vždy je nutná, podle potřeby).

Permanentní make up OČNÍCH LINEK

VÝRAZNÁ LINKA

Jde o hrubší výrazné linky s efektem líčení. Línie vychází mimo línii oka čím ho prodlouží a zvýrazní. Vhodné pro mandlové typy očí. Za výraznou linku se považuje i meziřasová linka se zobáčkem, tedy taková, která vycházi mimo linii řas. NEVHODNÉ pro spadlá víčka.

Korekce do 3 měsíců: 1 000 Kč
(je potřeba počítat s tím, že korekce mohou být i dvě).

Permanentní make up - výrazná oční linka Kroměříř

Permanentní make up OČNÍCH LINEK

SPODNÍ LINKA

V oboru permanentního make upu se spodní linka nedoporučuje tetovat, protože má tendenci zúžovat a zmenšovat oko, což není esteticky pěkné. Nicméně chápu, že některé klientky jí chtějí a proto jí v nabídce mám ale tetuji ji opravdu velice jemnou.