ŘASY:

Prodlužování řas:

DLOUHÉ, HUSTÉ A PŘIROZENĚ KRÁSNÉ ŘASY?
Nejmodernější Prodloužení Řas Na Nejvyšší Úrovni. Řasy, Které Skutečně Drží.
Tajemství semipermanentních svůdných řas je v tom, že jsou lehké, přirozené, perfektně drží a lze si vybrat přesně takovou délku, tloušťku, zakroucení, která podtrhne vaši osobnost a styl. Prodlužování řas, to je krása pro každou ženu. Na rozdíl od řasenky jsou řasy zcela bezpečné ve sprše, při cvičení i spaní, ale navíc  také v sauně či extrémních podmínkách.

Řasa na řasu
  • metoda při které se na jednu vlastní řasu adhezivem aplikuje jedna řasa syntetická.
  • aplikace nového setu řas trvá cca 2hod. Doplnění cca 1hod.

Objemové řasy
  • metoda při které se na jednu přírodní řasu aplikují s pomocí adheziva  2-4 nano řasy. Nano řasa je opravdu velice tenká ( 0.05-0.1). Touto metodou lze vytvořit opravdu krásný, přirozený a dlouhotrvající vzhled vašich řas a to bez každodenního používání řasenky.
  • aplikace trvá cca 3.5 hodiny podle počtu řas. Doplnění cca 1.5 až 2hod.

Všeobecně:
Správná aplikace řas by měla zajistit klientce pohodlné, bezbolestné nošení prodloužených řas. Při pravidelném doplňování řas (14dní až 1měsíc) lze tedy docílit trvalého efektu neodolatelných řas, která podtrhnou výraz každé ženy i v nežádoucích podmínkách kde běžná řasenka nemá šanci.

Pracuji s produkty od luxus lashes a glamour lashes, které jsou stéle oblíbenější a žádanější i mezi celebritami. Délku, sílu i zakřivení řas spolu s klientkou pečlivě konzultuji. Dodržuji veškeré hygienické zásady a tím zaručuji bezpečnou aplikaci.
Pokud by nastal jakýkoli problém po aplikaci řas, například alergie, zarudnutí oka, pálení, řezání, klientka mě může kdykoli telefonicky kontaktovat. Problém s ní vyřeším v co nejkratším možném čase. (například šetrné odstranění řas).
Klientka dostane v písemné formě sebou domů poučení o domácí péči řas a kartáček na rozčesávání řas.


Pro objednání volejte na tel. 774 692 319
Pokud si nejste jistá, objednejte si konzultaci kde Vám ráda poradím a zodpovím Vaše dotazy.
Copyright © 2018, www.mija-studio.cz - všechna práva vyhrazena